Starostlivosť o Váš difuzér

Starostlivosť o Váš difuzér

 

Tešíme sa, že ste si zakúpili našu novinku vonný difuzér.

 

Domáce aróma difúzory sú úžasným prostriedkom, ako nepretržite osviežiť miestnosť. Prirodzene šíria vzduchom krásnu vôňu a zároveň vyzerajú nádherne a elegantne.

 

Aróma difuzér sa používajú veľmi jednoducho. Predstavíme Vám ešte zopár tipov, ako difuzér prevonia váš interiér čo najdlhšie .

 

Odstráňte ozdobný uzáver a plastovú zátku. Ozdobný uzáver vráťte späť.

Vložte 6-8 ratanových tyčiniek do flakónu a nechajte ich nasať vonným olejom. Akonáhle absorbujú časť oleja, otočte ich, aby sa začalo uvoľňovanie nádhernej vône.

Difuzér vždy postavte na sklenený alebo keramický povrch, aby ste zabránili poškodeniu látkového alebo dreveného povrchu.

Naše luxusné flakóny s difuzérom sú navrhnuté tak, aby zadržiavali difúzny olej a veľkosť otvoru zaručuje, že sa olej neodparuje, ale umožňuje, aby sa vôňa pekne rozptýlila prostredníctvom tyčiniek.

Pre menej intenzívnu vôňu, jednu - dve tyčinky odoberte. Pokiaľ sa Vám páči intenzívna vôňa, tyčinky pridajte.

Aby ste udržali vôňu sviežu a voňavú, tyčinky pravidelne otáčajte. Častejším otáčaním tyčiniek sa vôňa zintenzívňuje, ale zároveň sa olej aj viac odparuje. 

 

Difúzory pre svoju prácu nepotrebujú zdroj plameňa ani tepla, čo z nich robí bezpečný a praktický spôsob voňania domova.

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie